eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Lavender*** Kraków

14 sierpnia 2020

Hotel Lavender*** to nowy, lifestylowy obiekt położony w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa na ul. Długiej 49, 51, składający się 34 klimatyzowanych pokoi typu TWIN lub DBL, dwóch pokoi jednoosobowych typu biznes i jednego rodzinnego apartamentu 4 osobowego, mogących pomieścić łącznie 74 osoby. Wnętrza Hotelu zostały zaprojektowane tak, by łączyć nowoczesny minimalizm z klimatem krakowskiej kamienicy. Do dyspozycji gości oddajemy również restaurację z tarasem i lobby z częścią barową, które świetnie sprawdzają się zarówno jako miejsce spotkań, jak i strefa wypoczynkowa. Goście bez przeszkód w każdej części hotelu mogą korzystać z bezpłatnego Internetu WiFi.
Obiekt usytuowany jest w odległości 800 metrów od Rynku Głównego. Lokalizacja blisko Dworca Głównego – 700m i węzła komunikacji miejskiej ułatwia dotarcie do wszystkich części Krakowa, łącznie z artystyczną dzielnicą żydowską – Kazimierzem.
Hotel Lavender umożliwia zakwaterowania w pokojach typu TWIN lub DBL. W swojej ofercie posiada 22 pokoje typu Comfort, 10 pokoi typu Deluxe, 2 pokoje typu Business, 2 pokoje typu Standard oraz jeden 4 osobowy Apartament rodzinny. Łącznie w obiekcie znajdują się 74 miejsca noclegowe.
W hotelu znajduje się restauracja serwująca dania typu slow food, zaopatrująca się u lokalnych dostawców.
Śniadania serwowane są w formie bufetu w godzinach od 6:00 do godziny 11:00.
Goście obiektu mogą korzystać z bezpłatnego Internetu WiFi, całodobowej recepcji oraz wypożyczalni rowerów. W hotelu znajduje się również winda oraz restauracja z tarasem serwująca śniadania w formie bufetu. Dla naszych gości udostępniamy 1 miejsce parkingowe na czas meldowania.
Obiekt zlokalizowany jest wśród urokliwych krakowskich kamienic w niedużej odległości od Rynku Głównego. W okolicy znajdują się liczne sklepy, bary, kawiarnie oraz targowisko z produktami lokalnych wytwórców. Blisko znajdują się też przystanki tramwajowe i autobusowe umożliwiające dojazd w każdą część Krakowa.