eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Krasicki ****

13 lutego 2019

IPB_HKRASICKI_312copy menuduze2
W położonym w centrum Lidzbarka Warmińskiego zabytkowym zamku znajduje się 4 – gwiazdkowy Hotel Krasicki, otoczony dwoma rzekami – Łyną i Symsarną. Wystrój 122 pokoi hotelowych nawiązuje do epoki i historycznej architektury całego obiektu. W większości pokoi odsłonięto autentyczne, ceglane ściany oraz takie elementy jak strzępia, wykusze i ostańce, a wszystko po to, abyśmy mogli jeszcze lepiej poczuć atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Na wyposażeniu pokoi znajdują się: wygodne łóżko, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z płaskim ekranem oraz dostępem do kanałów telewizji kablowej, biurko, szafa oraz łazienka.
Goście Hotelu Krasicki mogą bezpłatnie korzystać z Centrum Wellness, czyli basenu, sauny, jacuzzi i sali fitness. Spragnionych kultury i sztuki jak i tych, którzy szukają cichego miejsca, w którym można ukryć się z książką hotel zaprasza do swojej biblioteki i czytelni. W hotelu znajduje się również obserwatorium astronomiczne, a za dodatkową opłatą można zamówić rejs gondolą z hotelowej przystani.

Restauracja zaprasza gości na autorskie dania Szefa Kuchni Krzysztofa Mazurka inspirowane dawnymi obyczajami i bogactwem regionu.
Na terenie całego obiektu dostępny jest darmowy internet bezprzewodowy. Zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą.

Hotel Krasicki **** jest jedynym polskim hotelem posiadającym prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013.