eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Imperial Residence, Sandomierz

24 lutego 2021

Usytuowany w centrum Sandomierza Imperial Residence, to miejsce idealnie łączące nowoczesność z historią.
Obiekt składa się z trzech części:
Hotelu*** Imperial Residence, Rezydecji oraz Willi, o łącznej ilości do 80 miejsc noclegowych.

Pokoje w hotelu Imperial są wyposażone w drewniane meble, klimatyzację i telewizor LCD. Każdy pokój dysponuje również łazienką z prysznicem lub wanną. W pokojach znajduje się także biurko.
Hotelowa restauracja otrzymała tytuł najlepszej restauracji w powiecie sandomierskim w plebiscycie „Jedzenie i zabawa”. Lokal ten serwuje polskie i włoskie specjały.

Dzięki jego atrakcyjnej lokalizacji przy trasie 77 w kierunku Warszawa-Rzeszów oraz w niedużej odległości od uroczego, zabytkowego Rynku Starego Miasta, hotel jest idealnym miejscem dla osób pragnących pozostać blisko atrakcji turystycznych jak i wymarzonym miejscem dla podróżujących w celach służbowych. Pomimo położenia w sąsiedztwie drogi, w pokojach hotelowych jest cicho i komfortowo, co sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. W 2014 roku w hotelu został przeprowadzony gruntowny remont, a dzięki współpracy z najlepszymi projektantami i architektami jego obecny wygląd wyróżnia się wspaniałym i oryginalnym designem. Obiekt posiada w swojej ofercie odrestaurowane pokoje w trzech różnych standardach.

Inne noclegi w Sandomierzu znajdziesz na stronie Odkryj Polskę.