eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center

28 sierpnia 2020

Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center to czterogwiazdkowy obiekt klasy biznes, zlokalizowany w najbardziej prestiżowym i najwyższym budynku Katowic w ścisłym centrum miasta.

Pokoje hotelowe zostały zlokalizowane na 9 najwyższych piętrach budynku (od 19 do 27 piętra) zapewniając doskonałą panoramę miasta. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do darmowego Internetu, a z uwagi na wygodę Gości zostały one podzielone na pokoje dla osób palących i niepalących.

Zapraszamy również do Restauracji i Baru 27th Floor zarówno na biznesowy lunch, rodzinny obiad czy też romantyczną kolację. Restauracja oferuje nową odsłonę kuchni śląskiej oraz międzynarodowej. Bar czynny w godzinach 16;00-02;00 w nocy oferuje drinki z całego świata.

Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Katowicach znajdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl

Hotel udostępnia miejsca parkingowe na 3-poziomowym parkingu podziemnym, gdzie łączna liczba miejsc parkingowych wynosi 560. W budynku znajdują się również: siłownia i centrum fitness, squash oraz centrum handlowe.
Poniżej znajdują się przykładowe odległości obiektów od hotelu:
NOSPR: 400 m
Międzynarodowe Centrum Kongresowe: 500 m
Spodek: 550 m
Dworzec Autobusowy: 650 m
Urząd Miasta: 650 m
Dworzec Główny: 950 m
Muzeum Śląskie: 1 km