eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Hotel Bania **** Thermal & Ski w Bukowinie Tatrzańskiej

28 stycznia 2021

Hotel Bania **** Thermal & Ski położony jest u stóp stoków narciarskich i jest niemalże przyklejony do basenów termalnych. Wszystko, czego potrzeba na urlopie jest w zasięgu ręki. Dzięki szeregowi udogodnień, wprowadzonych z myślą o aktywnościach gości, niezależnie czy wybierasz się na narty czy termy, możesz wyjść z pokoju w kapciach.

Elewacja i wnętrza hotelu wykonane są z naturalnych materiałów – kamień i woskowane drewno oraz charakterystyczne dla góralskiej architektury elementy konstrukcji (spadziste dachy, kamienne filary oraz drewniane balkony), porośnięte tarasy – to wszystko sprawia, że hotel wpisuje się doskonale w otoczenie. Ponadto jego koncepcja mocno współgra z ideą troski o środowisko – podobnie jak baseny termalne będzie ogrzewany ciepłem wody geotermalnej.

Hotel Bania **** Thermal & Ski to ponad 150 pokoi, duże i nowoczesne zaplecze konferencyjne, dwie restauracje, bary oraz klub. To także parking podziemny wraz ze zlokalizowaną tuż przy nim przechowalnią sprzętu narciarskiego (ergonomia w czystej postaci), a dzięki podgrzewanym szafkom możesz zapomnieć o mokrym sprzęcie. Do ogranizacji podróży służbowej polecamy firmę Polish Travel Quo Vadis.

Największym jednak udogodnieniem jest zegarek, będący kluczem do pokoju i jednocześnie do wszystkich atrakcji kompleksu. Będąc gościem Hotelu Bania , nie musisz już nosić ze sobą wszędzie portfela lub szukać w pośpiechu bankomatu. Płacąc zegarkiem „na pokój”, rozliczasz się podczas opuszczania hotelu. Teraz możesz myśleć tylko o fanatstycznej zabawie na stoku lub relaksie w ciepłych termalnych źródłach.

Obiekt posiada także wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Począwszy od możliwości podjazdu samochodem przed samo wejście do hotelu, stanowisko lady recepcyjnej przystosowane do obsługi osób na wózku inwalidzkim, po windy pomiędzy wszystkimi poziomami użytkowymi hotelu. Podobnie wygląda to w termie – windy, zjazdy do basenów.
100 eleganckich i komfortowych pokoi o standardzie czterogwiazdkowym. Pokoje wyposażone będą w meble wykonane z litego drewna, z widokiem na Tatry i zielony dach Termy Bania oraz na stoki narciarskie (Bania, Kotelnica Białczańska, Litwinka). Latem będzie można obejrzeć z balkonu spektakle i koncerty kameralne na scenie Kultury na Bani lub projekcję Kina Letniego.