eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Gościniec Pod Zielonym Jajem, Lwówek Śląski

9 września 2020

Pensjonat Gościniec Pod Zielonym Jajem mieści się w 200-letniej wiejskiej rezydencji, położonej w zalesionej dolinie u podnóża Sudetów. Obiekt szczyci się urokliwym wystrojem wnętrz, które urządzono w kamieniu i drewnie. Wystrój jest rustykalny, nawiązujący klimatem do zamożnej wiejskiej chaty. Belkowanie stropów, a do tego charakterystyczne małe okienka wprowadzają ciepły, przytulny i swojski charakter pomieszczeń. Obiekt zapewnia zakwaterowanie w przestronnych pokojach. Kiedy przekroczysz próg pokoju będzie to jak podróż w czasie . Jednak nie znaczy to, że żyjemy tu w XVIII wieku – w każdym pokoju jest centralne ogrzewanie i przytulna nowoczesna łazienka. To Twoje miejsce odpoczynku od zgiełku miasta. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. To będzie Twoje miejsce odpoczynku od zgiełku miasta.

Pokoje w pensjonacie Pod Zielonym Jajem odznaczają się indywidualnym wystrojem, który podkreślają klasyczne meble, a także gliniane i drewniane elementy dekoracyjne. Każdy z nich mieści łazienkę z prysznicem i oferuje widok na Pogórze Izerskie.

Codziennie rano w restauracji Karczma Za Szafą, która specjalizuje się w regionalnej kuchni polskiej, podawane jest śniadanie. Goście mogą spróbować wody źródlanej z ujęcia należącego do pensjonatu, a także niepasteryzowanego piwa z najstarszego polskiego browaru, który istnieje od XII wieku.

Oferta pensjonatu Gościniec Pod Zielonym Jajem obejmuje także wypożyczalnię rowerów i wycieczki samochodami Land Rover po okolicy. Podczas pobytu można wybrać się na spływ kajakowy po pobliskiej rzece Bóbr. Obok Gościńca zaczyna się wiele szlaków turystycznych.

Jeśli wybierasz się w podróż służbową to w jej zorganizowaniu pomoże Ci firma Polish Travel Quo Vadis, a inne noclegi w Lwówku Śląskim znajdziesz na stronie OdkryjPolskę.pl