eHotele.com Baza hoteli. Prezentacje hoteli. Podróże

Aparthotel, Kraków

30 stycznia 2021

Aparthotel słynie z komfortowych pokoi, które są idealnym miejscem do pracy i różnych form spędzania czasu.
W ich ofercie znajdziecie apartamenty z aneksami kuchennymi, szybkim internetem, telewizją satelitarną i klimatyzacją. Ponadto: codzienne sprzątanie, całodobową, sympatyczną recepcję, dobrą kuchnię w bistro ”Zielonym do góry”, całodobowy lobby bar, strefę SPA&Wellness, a przede wszystkim świetny klimat i obsługę, dla której gościnność i Twoje wspaniałe samopoczucie to priorytet.

Hotel usytuowany jest blisko Bulwarów Wiślanych oraz Fabryki Schindlera, natomiast Plac Bohaterów Getta podglądamy z okien.

Większość imprez i wydarzeń kulturalnych rozgrywa się w zasięgu krótkiego spaceru od obiektu. A jeśli nie jesteś spacerowiczem, najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się dosłownie kilka kroków od hotelu.

Aparthotel Lwowska1 to kompleks 167 pokoi i apartamentów. Każdy z nich ma indywidualny charakter, lekko industrialny ale jednocześnie ciepły. Wszystkie jednak łączy wspólna cecha: komfort i przestrzeń w niebanalnym design’ie.

W hotelu znajdziecie również bistro „Zielonym Do Góry”.

Kraków jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Gród nad Wisłą założony przez mitycznego króla Kraka z do dziś ziejącym ogniem smokiem. Jest perełką narodowego dziedzictwa kultury. Dawna stolica Polski z siedzibą królów na Wawelu. Miasto, które trzeba zobaczyć! Pełne legend, bezcennych zabytków architektury i sztuki. Centrum Krakowa od ponad 40 lat wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne noclegi w Krawowie znadziecie na stronie Odkryj Polskę, a jeśli wybieracie się w podróż służbową lub chcecie zorganizować konferencję to pomoże Wam w tym firma Polish Travel Quo Vadis.